Piyasadaki En İyi Akıllı Saatler

Piyasadaki en iyi akıllı saat modellerinden bazılarını paylaşacağız. Bunlar, özellikle koşu veya diğer kardiyo egzersizlerini yaparken çok faydalı olabilecek aksesuarlardır.
 

Akıllı saatler vazgeçilmezdir! En iyi akıllı saatlerden birini satın almadan önce, fiyat, uyumluluk ve tasarım yönünden araştırılması tavsiye edilir. Daha sonra elde ettiğiniz bilgileri karar verme aşamasında kullanabilirsiniz.

Bu yazımızda, piyasadaki en iyi akıllı saatlerin, en önemli özelliklerini inceleyeceğiz.

Akıllı Saatler: En Son Moda

Önde gelen cep telefonu üreticilerinden ve uygulama tasarımcılarından bazıları, piyasadaki en iyi akıllı saatleri geliştirdi. Her biri hem teknoloji ve hem de tasarım açısından birbirlerinden ayrışan özelliklere sahipler.

Çok çeşitli model ve özelliklere sahip modeller arasından birisinin seçilmesi için, her birinin ne sunduğunu araştırmak gereklidir. Bu yolla, hangi modelin gereksinimlerinize en uygun model olduğuna karar verebilirsiniz.

akıllı saat ve uygulamalar

Akıllı saatler, günlük aktivitelerin sürdürülmesinde veya tamamlanmasında en büyük yardımcılarımız haline geldiler. Daha sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürme konusunda tutkulu olanların yanı sıra, teknoloji sevenlerin de almayı istedikleri bir üründür.

Piyasadaki En İyi Akıllı Saatler Hangileridir?

1. Samsung Gear Sport

Samsung Gear Sport, şüphesiz piyasadaki en iyi akıllı saatlerden biridir. Tasarımı olağanüstüdür ve en son teknoloji kullanılmaktadır. Bu muhteşem akıllı saat son derece kompakt ve hafiftir.

Gear Sport, fitness sevenler ve özellikle de yüzme sporunu yapanlar için ideal bir seçenektir. Bu modelin maksimum 50 metre derinliğe kadar su geçirmezlik özelliği olduğunu unutmayın.

 

Ayrıca, Samsung Gear Sport akıllı saatinin fonksiyonları arasında kalp atış hızı monitörü, ivmeölçer ve GPS de vardır. Sistem kablosuz olarak şarj edilebilir ve ayrıca Samsung Connect, kablosuz ağ ve Bluetooth ile de entegredir.

Tasarım açısından bir başka avantajı ise, saatin kayışının kolayca değiştirilebilme özelliğidir. Geleneksel kayışa ek olarak, bir de silikon kayışı vardır; spor salonunda kullanım için ideal bir seçenektir.

2. Apple Watch Sport S2

Apple Watch Sport S2, piyasadaki en iyi akıllı saatlerden biri olarak kabul edilir. Samsung Gear Sport gibi, 50 metre derinliğe kadar su geçirmezlik özelliğine sahiptir.

Bu direnç kapasitesi, Apple firmasının akıllı saatiyle ilgili en çok gurur duyduğu özelliğidir. Bununla hem havuzda ve hem de açık sularda yaptığınız aktiviteleri ölçmeniz mümkündür.

Apple Watch Sport S2 aynı zamanda yüzme stilini tanımlayabilen bir ivmeölçere sahiptir; ayrıca diğer özelliklerinin yanı sıra, frekans, zaman ve hareketleri ölçebilir.

Bu akıllı saat aynı zamanda bir jiroskop ve kalp atış hızı sensörüne de sahiptir. Bir akıllı telefon gibi, sosyal medyayı ve hatta e-postalarınızı bile kullanmanıza ve kontrol etmenize olanak verir. Ayrıca, geniş parlak ekranı sayesinde verilerinizi güneş ışığında bile kolayca okuyabilirsiniz.

egzersiz yapan kadın

3. Sony Smartwatch 3

 

Sony Smartwatch 3, özellikle koşuculara önerilen bir akıllı saattir. Değiştirilebilir kayışlarıyla modern ve stilize bir tasarıma sahiptir. Başlıca fonksiyonları arasında, akıllı saatten bağımsız olarak çalışan GPS ve farklı koşu uygulamaları sayılabilir.

4. GPS Xiaomi

Bu akıllı saat, fiyat ve kalite açısından en iyilerinden biridir. Mükemmel estetiğe sahip, modern bir tasarımı vardır. Fonksiyonlarına gelince, en göze çarpanları renkli dokunmatik ekran, açık hava aktivitelerine uygun GPS, optik kalp atış hızı monitörü, müzik çalar ve cep telefonu bildirimleri.

5. Huawei Watch 2

Huawei Watch 2, fiyat ve kalite endeksi iyi olan akıllı saatlerden bir diğeridir. Çinli şirketin yeni nesil akıllı saatlerinin hem tasarım ve hem de özellikler bakımından önemli ölçüde geliştiğini belirtmek gerekir.

Tüm bu cihazların en dikkat çekici özelliklerinden bazıları GPS, 4G bağlantısı, Bluetooth, kablosuz ağ desteği ve sensörleridir. Bu fonksiyonların tümü spor yapanlara ilginç bilgiler sağlar.

Günümüz piyasasında daha birçok akıllı saat vardır. Yazımızda incelediğimiz bu beş akıllı saat, fiyat ve kalite açısından en iyileridir.

İnanılmaz tasarımları ve en son teknolojileriyle birlikte, bu modeller günlük aktivitelerimizi yaparken ve kontrol ederken en değerli yardımcılarımız haline geldi. Refah ve genel sağlık için kullanılabilecek en ilginç cihazların başında gelirler.