Spin

Spin sadece en eğlenceli egzersizlerden biri değil, aynı zamanda en eksiksiz egzersizlerden biridir. Fit People’da sizi tüm dünyanın bahsettiği bir şey olan spin hakkında bilgilendirmek istiyoruz.

Yeni Başlayanlar İçin Spinning

Spinning, sabit bir bisiklet üzerinde yapılan bir aerobik egzersiz yöntemi olarak tanımlanır. Özellikle bacak kaslarını tonlayan ve yağ yakımını sağlayan dinamik ve enerjik bir egzersizdir. Bir spinning egzersizi normalde yaklaşık 45 dakika sürer ve bu sırada 500 ile 700 arasında kalori yakılabilir.

Spinning Antrenmanı: Kilo Vermek İçin İdeal Bir Egzersiz

Spinning antrenmanı, sabit bir bisiklet üzerinde gerçekleştirdiğiniz yüksek yoğunluklu bir bisiklet egzersizidir. Bacaklarınızı sürekli hareket ettirmeniz gerekir, yani pedal çevirmeyi bırakamazsınız! Bu egzersizin her dakikasından büyük fayda sağlayabilirsiniz.

Spinning Derslerinde Doğru Direncin Seçilmesi

Spinning, en popüler spor salonu antrenmanlarından birisidir. Yeni başlayanlar ve deneyimli olanlar bazı temel kuralları göz önünde bulundurmalıdır. Bu, spinning derslerinde doğru direnci nasıl seçeceğinizi bilmeyi içerir.

Spinningin Size Faydalı Olacak 6 Etkisi

Spinning olarak bilinen bu kapalı alan bisiklet egzersizi, sadece çok popüler olmakla kalmıyor aynı zamanda sağlığınıza da birçok faydalı etkisi bulunuyor. Bu yazımızda size spinningin neden sağlığınız için çok önemli olduğundan bahsediyor olacağız. Bu yazımızı sakın kaçırmayın!

Spin Kondisyon Bisikleti Nasıl Ayarlanmalı?

Spinning coşku, enerji, müzik ve eğlencenin birleşiminden oluşan bir spordur. Özellikle son zamanlarda birçok insan tarafından yapılan popüler bir hobi haline gelmiştir. Eğer siz de onlardan biriyseniz ve bu etkili sporda uzmanlaşmak istiyorsanız, ilk olarak spin kondisyon bisikletinin nasıl ayarlanması gerektiğini…

Spinning ve Indoor Cycling Arasındaki Farklılıklar

Bisiklete binmenin faydaları çoktur ve bu yüzden gün geçtikçe daha fazla insan aynı zamanda çok eğlenceli de olan bu ulaşım araçlarını tercih etmektedir. Ancak bazen vakitsizlik ya da hava durumu yüzünden iç mekanda egzersiz yapmamız gerekebilir. Bu yazımızda, spinning ve indoor…