Zumba

Müziğin ritmiyle egzersiz yapmak kadar tatmin edici çok az şey vardır. Fit People’da Zumba’nın mükemmel bir egzersiz olduğunu biliyoruz. Pek çok insan buna bayılıyor – vücudunuzda öyle, çünkü başka hiçbir şeyde olmadığı kadar kalori yakıyor. Bir Zumba hayranı iseniz, bu bölümde ihtiyacınız olan her şeyi bulacaksınız. Dans etmeye hazır mısınız?

Zumba Dansı Kilo Vermek İçin İyi Bir Yol mudur?

Kilo vermek için insanlar genellikle diyet, spor salonuna gitme, takviyeler alma gibi birçok yöntem denerler. Birçok durumda, insanlar bu seçimleriyle kendilerini rahat hissetmez, bunu bir yükümlülük olarak görüp sonunda bunu yapmayı bırakırlar. Bu, yeterince çaba sarf etmedikleri veya kilo vermek…

Yeni Başlayanlar İçin Zumba

Zumba, son zamanlarda popülaritesi önemli ölçüde artmış olmasına rağmen birkaç yıldan beri var olan bir disiplindir. Zumba, genellikle salsa, merengue ve reggaeton gibi ritmleri aerobik çaba gerektiren dans hareketlerini içermektedir. Aşağıda yeni başlayanlar için Zumba hakkında daha fazla bilgi vereceğiz.

Zumba Şarkıları Listesi

Eğer bir Zumba dersine katıldıysanız müziğin temel bir bileşen olduğunun farkına varmış olabilirsiniz. Bu nedenle size bir Zumba şarkıları listesi hazırladık, böylelikle ne zaman isterseniz evinizde Zumba yapabilirsiniz.

Zumba Yapmanın Vücudunuz İçin 8 Harika Faydası

Zaman geçtikçe, dans spor salonlarında geniş bir yer edindi. Çoğu kadın ve birçok erkek spor salonunda ya da evde dans programlarına katıldı ve fazla coşkuya neden olan ritmlerden biri olan Zumba’yı kullandı. Neden bu? Zumba yapmanın birçok fayda sağladığı kanıtlanmıştır.…