Kilonuzu yönet

Vücudunuzu mükemmel ağırlıkta tutmak ve vücudunuzun yağlanmasını engellemek, heykel gibi bir vücuda sahip olmak her zaman kolay değildir. Ancak bu bölüm kendinizi korumanıza yardımcı olacaktır. Hangi egzersizlerin yapılacağını ve hangi diyetlerin uygulanacağını size göstereceğiz.

Günlük Ekmek Tüketiminiz Ne Kadar Olmalıdır?

Ekmek dünyadaki en popüler yiyeceklerden biridir. Ama ne kadar ekmek yemeliyiz? Bu soruyu sağlıklı beslenmeyi düşünen her insan sormaktadır. Ekmek yemek kilo almakla doğrudan ilişkili olmasına rağmen ne kadar ekmek tüketmeliyiz sorusunun cevabı ekmek türüne bağlı olarak önemli ölçüde değişebilir.

En İyi Mobil Kalori Takip Uygulamaları

Kilo vermek istiyorsanız yapmanız gerekenlerden biri, aldığınız kaloriye karşı ne kadar kalori harcadığınızı takip etmektir. Sizin için seçtiğimiz en iyi mobil kalori takip uygulamaları bu konuda size yardımcı olabilir!

Farkında Olmadan Kilo Aldıran 4 Yiyecek

Diyet yaptığınız halde neden kilo vermediğinizi anlamıyor musunuz? Belki de bunun sebebi, farkında olmadan kilo almanıza sebep olan bazı yiyecekleri tüketiyor olmanızdır. Bu yazıda, farkına varılmadan kilo aldıran yiyecekler ve zararlarını inceleyecek ve daha sağlıklı alternatifler önereceğiz.

İncelmek ve Kilo Vermek Arasındaki Fark

Vücudunu şekillendirmek isteyen birçok kişi incelmek için sıkı bir diyet uygular. Tartıya çıktıklarında kilo kaybettiklerini görseler de diyeti bıraktıktan birkaç gün sonra neredeyse iki katını geri alırlar. Sonuç olarak şunu söyleyebiliriz ki, kilo vermek ve incelmek arasında büyük bir fark…

Spor Salonuna Giderken Kilo Almak, Neden?

Birçok kişinin spor salonuna gitmeyi tercih etmesinin başlıca nedenlerinden biri kilo vermektir. Bununla birlikte, ilk haftalarda sağlıklı olarak beslenmeye özen gösterirken,  spor salonuna gidip ve aynı zamanda kilo almak mümkündür. Bu neden kaynaklanıyor? Sizin de başınıza geldi mi? Sebeplerini bu…